Sposób na kiepskie samopoczucie

Czasy dzisiaj raczej nie sprzyjają dobremu samopoczuciu, a środki farmakologiczne, które są stosowane na jego poprawę, najczęściej psują nasz żołądek. Zdecydowanie lepszym posunięciem jest stosowanie preparatów naturalnego pochodzenia, takich jakie ma w ofercie na przykład BioHerbal, mających pozytywny wpływ najczęściej na kilka aspektów naszego zdrowia. W przypadku wysokiego poziomu stresu i niskiego poziomu samopoczucia najlepsze będzie zastosowanie różeńca górskiego.

Właściwości rośliny

Różeniec górski, który pochodzi z zimnych, górskich rejonów Europy oraz Azji, znany jest jako roślina delikatnie stymulująca, poprawiają uwagę oraz koncentrację oraz redukującą zmęczenie u osób cierpiących na zaburzenia funkcji kognitywnych. Roślina ta pomaga również walczyć z bezsennością, stanami obniżonego nastroju (podstawą depresji) oraz zaburzeniami kompulsywnymi, polegającymi na przykład na napadowym objadaniu się. To jednak również świetny towarzysz ludzi uwielbiających sporty ekstremalne.

Różeniec górski – dla sportowców

Jak się okazuje, różeniec świetnie sprawdza się jako środek wspomagający na przykład wysokogórskie wspinaczki – w produkcie oferowanym przez BioHerbal można bowiem znaleźć składnik odpowiedzialny za walkę z efektami niedotlenienia organizmu. Zwiększa również ilość czerwonych krwinek oraz poziom pochłaniania tlenu, co jest niezbędne dla osób, których zamiłowaniem są sporty wytrzymałościowe.