Preparaty nie tylko na męskie problemy

Uniwersalność proponowanych dzisiaj ziołowych suplementów diety to ich największa zaleta, jak również fakt, że są zupełnie bezpieczne dla organizmu i mogą je stosować zarówno mężczyźni jak i kobiety, nawet, jeśli dotykają zwykle jednego rodzaju kłopotów. Tak jest w przypadku proponowanego przez BioHerbal preparatu na męskie problemy, z którego w równym stopniu mogą korzystać także kobiety.

Na co pomoże palma sabałowa?

Ta ciekawie brzmiąca roślina, która jest propozycją głównie dla panów mających problem z łysieniem i poszerzającymi się zakolami, a także z problemami skórnymi i przerostem prostaty czy oddawaniem moczu, jest również preparatem skierowanym do kobiet, ponieważ ma on właściwości przeciwdziałające skórze typowo trądzikowej, zapobiega także nadmiernemu wypadaniu włosów, reguluje wydzielanie serum, działa przeciwzapalnie, a także jest znakomitym diuretykiem. Preparat ten uważany jest również jako naturalny bioregulator hormonów, w przypadku kobiet jest w stanie wpłynąć na uregulowanie cyklu miesiączkowego.

Jak stosować preparat?

Palma sabałowa jest szczególne polecana w przypadku chorób czy dolegliwości związanych z przerostem gruczołu krokowego czy w przypadku chorób układu moczowego. W takich przypadkach zaleca się stosowanie tabletem 3 razy dziennie podczas posiłków, starając się nie przekraczać zalecanej dawki. Jedna tabletka stanowi równowartość 1000 mg suszonego zioła.